Aktualności

BIOFEED to produkcja pasz, dodatków, fachowe doradztwo i uczestnictwo w imprezach branżowych.  Poniżej aktualności dotyczące naszej firmy:

Zapytanie ofertowe – dostawa usług

15 listopada 2017

W ramach projektu „Wdrożenie nowatorskiej technologii wytwarzania innowacyjnego preparatu bioaktywnego dla  zwierząt” firma BIOFEED ogłasza zapytanie ofertowe na budowę, zakup, dostawę i montaż szeregu produktów i usług.

Czytaj więcej

REGULAMIN „Jesienny Bonus” dla Klientów z gminy Lipno i Włocławek.

2 listopada 2017

INFORMACJA O ZASADACH UZYSKANIA RABATU W RAMACH AKCJI „Jesienny Bonus” dla Klientów końcowych BIOFEED SP. Z O.O. z gminy Lipno i Włocławek

Czytaj więcej

Skupujemy mokrą kukurydzę

5 października 2017

Nasza wytwórnia w Zalewie (powiat Iławski) przy ul. Kilińskiego 8A prowadzi skup zbóż.

Czytaj więcej

Jesienna promocja BIOFEED

2 października 2017

  Zbierz punkty – odbierz nagrodę. Do końca roku masz czas na zebranie punktów dzięki którym możesz sprawić sobie i bliskim noworoczny upominek. Jak to zrobić?

Czytaj więcej

BIOFEED TV

5 września 2017

  Interesujesz się hodowlą? Chcesz być na bieżąco z nowościami? Interesuje Cię dobra pasza dla bydła? Subskrybuj nasz kanał YouTube „Biofeed – Jesteśmy dla Ciebie”!

Czytaj więcej

BIOFEED w Szepietowie

28 czerwca 2017

  Kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających, kilka tysięcy prezentowanych zwierząt – za nami Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie.

Czytaj więcej

Targi w Poświętnem z BIOFEED

14 czerwca 2017

  Tysiące mieszkańców Mazowsza odwiedziły XVIII Mazowieckie Dni Rolnictwa w Poświętnem koło Płońska. Wśród wystawców nie zabrakło firmy BIOFEED.

Czytaj więcej

BIOFEED na targach w Lubaniu

8 czerwca 2017

  Wystawa zwierząt, występy zespołów i stoiska firm z branży rolniczej – odwiedzający Pomorskie Agro Targi w Lubaniu nie mogli narzekać na brak atrakcji. Zainteresowani nowoczesnym żywieniem zwierząt mogli spotkać się z doradcami BIOFEED.

Czytaj więcej

Bieg na sześć łap z BIOFEED

2 czerwca 2017

Psy ze schronisk nie muszą całego życia spędzać w kojcach. Wiele z nich ma okazję do poznania okolicy i ruchu. Wszystko dzięki akcji „Bieg na 6 łap”. Do jej przyjaciół dołączyła firma BIOFEED.

Czytaj więcej

Wystawa w Bolesławowie

24 kwietnia 2017

Hodowcy, miłośnicy rolnictwa i specjaliści do spraw hodowli spotkali się w weekend w Bolesławowie na 7 Pomorskiej Wystawie Bydła Mlecznego. Na imprezie można było skorzystać z porad doradców żywieniowych BIOFEED.

Czytaj więcej

Nowe zakiszacze BIOFEED

11 kwietnia 2017

W trosce o jakość żywienia zwierząt i kompleksowe wyposażenie naszych hodowców Biofeed wprowadza do swojej oferty zakiszacze do traw i kukurydzy.

Czytaj więcej

Uwaga na wątrobę na początku laktacji!

20 marca 2017

  Wątroba krowy mlecznej ma bardzo dużo zadań. Jej praca przekłada się na zdrowie krów, wydajność i wyniki w rozrodzie. Poniżej kilka porad na temat utrzymania wątroby w dobrej kondycji.  

Czytaj więcej
BIOFEED