Aktualności

BIOFEED to produkcja pasz, dodatków, fachowe doradztwo i uczestnictwo w imprezach branżowych.  Poniżej aktualności dotyczące naszej firmy:

BIOFEED w Szepietowie

28 czerwca 2017

  Kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających, kilka tysięcy prezentowanych zwierząt – za nami Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie.

Czytaj więcej

Targi w Poświętnem z BIOFEED

14 czerwca 2017

  Tysiące mieszkańców Mazowsza odwiedziły XVIII Mazowieckie Dni Rolnictwa w Poświętnem koło Płońska. Wśród wystawców nie zabrakło firmy BIOFEED.

Czytaj więcej

BIOFEED na targach w Lubaniu

8 czerwca 2017

  Wystawa zwierząt, występy zespołów i stoiska firm z branży rolniczej – odwiedzający Pomorskie Agro Targi w Lubaniu nie mogli narzekać na brak atrakcji. Zainteresowani nowoczesnym żywieniem zwierząt mogli spotkać się z doradcami BIOFEED.

Czytaj więcej

Bieg na sześć łap z BIOFEED

2 czerwca 2017

Psy ze schronisk nie muszą całego życia spędzać w kojcach. Wiele z nich ma okazję do poznania okolicy i ruchu. Wszystko dzięki akcji „Bieg na 6 łap”. Do jej przyjaciół dołączyła firma BIOFEED.

Czytaj więcej

Wystawa w Bolesławowie

24 kwietnia 2017

Hodowcy, miłośnicy rolnictwa i specjaliści do spraw hodowli spotkali się w weekend w Bolesławowie na 7 Pomorskiej Wystawie Bydła Mlecznego. Na imprezie można było skorzystać z porad doradców żywieniowych BIOFEED.

Czytaj więcej

Nowe zakiszacze BIOFEED

11 kwietnia 2017

W trosce o jakość żywienia zwierząt i kompleksowe wyposażenie naszych hodowców Biofeed wprowadza do swojej oferty zakiszacze do traw i kukurydzy.

Czytaj więcej

Uwaga na wątrobę na początku laktacji!

20 marca 2017

  Wątroba krowy mlecznej ma bardzo dużo zadań. Jej praca przekłada się na zdrowie krów, wydajność i wyniki w rozrodzie. Poniżej kilka porad na temat utrzymania wątroby w dobrej kondycji.  

Czytaj więcej

Nowa jakość w karmach dla gołębi

28 lutego 2017

Biofeed wykorzystując swoje doświadczenie i zaplecze badawcze wprowadza linię mieszanek dla gołębi. O nowych produktach rozmawiamy z product managerem Dariuszem Mostowikiem.

Czytaj więcej

Dziękujemy za spotkania w Ostródzie!

20 lutego 2017

Około 300 wystawców i 40 tysięcy zwiedzających – tak można podsumować rolnicze święto w Ostródzie. Targi Hodowlane Zagroda, Mazurskie Agro Show i Wystawa Zwierząt Hodowlanych były doskonałą okazją do spotkania w jednym miejscu wielu firm związanych z branżą rolniczą.

Czytaj więcej

Zacznij karierę w BIOFEED!

24 stycznia 2017

  Jesteś studentem rolnictwa, bioinżynierii, weterynarii, towaroznawstwa? Biofeed umożliwi Ci zdobycie doświadczenia zawodowego!

Czytaj więcej

Wesołych świąt!

21 grudnia 2016 Czytaj więcej

Rzepak zamiast soi

  Drożejąca soja ma duży wpływ na koszt produkcji mleka. Czy jest dla niej alternatywa? Biofeed proponuje śrutę rzepakową z białkiem chronionym by-pass.

Czytaj więcej
BIOFEED