BIOFEED na targach w Lubaniu

8 czerwca 2017

 

Wystawa zwierząt, występy zespołów i stoiska firm z branży rolniczej – odwiedzający Pomorskie Agro Targi w Lubaniu nie mogli narzekać na brak atrakcji. Zainteresowani nowoczesnym żywieniem zwierząt mogli spotkać się z doradcami BIOFEED.

Jedna z najważniejszych imprez rolniczych na Pomorzu odbyła się już po raz dwudziesty szósty. W pierwszy weekend czerwca do Lubania koło Kościerzyny zjechało kilkanaście tysięcy rolników oraz osób zainteresowanych hodowlą i uprawą. Na stoisku BIOFEED odwiedzający mogli porozmawiać na temat nowości w żywieniu zwierząt, spotkać się z doracami i zapoznać z produktami z naszej oferty. Wśród rozmów dominował temat żywienia NON GMO. Biofeed jako jedna z pierwszych firm przygotował kompleksowy program żywienia bydła bez roślin genetycznie modyfikowanych. Nasze długoletnie doświadczenie żywieniowe i technologie, w których śrutę sojową udanie zastępowaliśmy innymi zbożami gwarantują bezproblemowe przejście na żywienie bez GMO.

Pierwszego dnia targów w Lubaniu świeciło słońce, drugiego spadł deszcz. Nie zniechęciło to jednak odwiedzających. W niedzielę mogli oni obejrzeć między innymi wystawę bydła. Wśród nagród dla hodowców nie zabrakło upominków od BIOFEED.

 

BIOFEED