BIOFEED TV

5 września 2017

 

Interesujesz się hodowlą? Chcesz być na bieżąco z nowościami? Interesuje Cię dobra pasza dla bydła? Subskrybuj nasz kanał YouTube „Biofeed – Jesteśmy dla Ciebie”!

Interesuje Cię dobra pasza dla bydła? Jesteś doświadczonym hodowcom lub młodym rolnikiem? Subskrybuj nasz kanał YouTube „Biofeed – Jesteśmy dla Ciebie”!

 

Ponieważ hodowla i żywienie zwierząt to nie tylko nasza praca, ale też pasja – chcemy się dzielić naszą wiedzą. W zespole BIOFEED znajdziecie doświadczonych specjalistów w dziedzinie rolnictwa. Wielu z nich ma za sobą długoletnią praktykę w terenie, ale też pracę naukową na uczelniach i w instytutach badawczych. Stąd pasza dla bydła NON GMO naszej produkcji gwarantuje wysokie wyniki hodowlane. Zarówno doświadczony hodowca jak i młody rolnik znajdą w naszej ofercie produkty, które zapewnią odpowiednie żywienie trzody, bydła i drobiu. Na naszym kanale znajdziesz najnowsze wiadomości, które pomogą Ci w pracy hodowlanej:

 

 

O współpracy z BIOFEED chętnie opowiadają nasi klienci. Wśród nich są zarówno doświadczeni hodowcy jak i młodzi rolnicy. Warto posłuchać co mówią o naszych paszach:

 

 

Zapraszamy na nasz kanał YouTube. Jeśli masz pytania odnośnie hodowli – prześlij je mailem, a nasi doradcy na pewno udzielą Ci odpowiedzi.

BIOFEED