Nowa jakość w karmach dla gołębi

28 lutego 2017

Biofeed wykorzystując swoje doświadczenie i zaplecze badawcze wprowadza linię mieszanek dla gołębi. O nowych produktach rozmawiamy z product managerem Dariuszem Mostowikiem.

Jakie karmy dla gołębi znajdziemy w ofercie BIOFEED?

Karmy Biofeed dla gołębi pocztowych charakteryzują się wyjątkową, niezwykle bogatą kompozycją ziaren. Wiem z wieloletniej pracy na rynku, z rozmów z hodowcami oraz właścicielami sklepów, że poszukują oni coraz lepszych rozwiązań. Polscy hodowcy mają bardzo dobry kontakt z kolegami z zachodu i od wielu lat regularnie odwiedzają ich, przy okazji stykając się z zachodnimi karmami, które były synonimem jakości.  Analizując składy poszczególnych ziaren w klasycznych mieszankach wiemy, że zawierają tylko część niezbędnych składników pokarmowych, dlatego wzbogaciliśmy nasze karmy o wiele niezwykle wartościowych komponentów, które uzupełniając się nawzajem, tworzą w pełni zbilansowane karmy. Stworzyliśmy dwie linie karm: Biofeed Premium – o bardzo bogatym, różnorodnym składzie oraz linię Basic jako podstawową linię karm ekonomicznych.

Czym produkty BIOFEED różnią się od tych oferowanych przez konkurencję?

Przed rozpoczęciem produkcji przeprowadziłem wiele rozmów z hodowcami oraz właścicielami sklepów na temat tego co można zrobić lepiej? Odpowiedzi potwierdziły moje przemyślenia. Postawiliśmy na nowoczesną linię produkcyjną, gdzie mieszanki są dokładnie czyszczone oraz mieszane. Ważne dla nas są szczegółowe badania laboratoryjne komponentów oraz duże możliwości w zakupie i magazynowaniu jednorodnych partii surowców, tak potrzebnych szczególnie podczas sezonu lotowego. Właśnie to oraz dokładna analiza bogatych mieszanek gwarantują, że nasze karmy Biofeed możemy z dumą zaprezentować na polskim oraz zagranicznych rynkach.


Dlaczego właśnie Biofeed jest odpowiednim partnerem dla hodowców gołębi?

Biofeed ma bardzo duże doświadczenie w produkcji pasz inwentarskich, m.in. dla drobiu. To bardzo wymagająca dziedzina, gdzie potrzebna jest duża wiedza żywieniowa, profesjonalna linia produkcyjna oraz laboratoria. Cały proces produkcji pasz inwentarskich jest restrykcyjnie nadzorowany przez Inspekcję Weterynaryjną, dzięki czemu wiemy, że pasze które produkujemy są zgodne z wymogami, również zagranicznymi. Przenosząc nasze dobre praktyki na produkcję karm dla gołębi uzyskaliśmy gwarancję, że produkcja opiera się na bardzo ścisłym reżimie technologicznym pod kontrolą Inspekcji Weterynaryjnej. To daje hodowcy gwarancję wysokiej jakości.

Gdzie je można kupić?

Nasze karmy pojawiają się w kolejnych sklepach, w których cieszą się dużym uznaniem. Mamy nadzieję, że nasze karmy lotowe, które przygotowaliśmy będą jeszcze bardziej się podobały hodowcom i przyniosą im wiele sukcesów w sezonie lotowym. Nasze karmy można już nabyć m.in. w sklepach u Pana Dariusza Kupidury w Kretominie, Pana Pawła Jurków w Świętych, u Pana Stanisława Merka w Wodzisławiu Śląskim, u Pana Adama Miklera w Jasienicy, u Pana Piotra Grelki w Goli, w firmie Agrosol w Nowej Soli, u Pana Radosława Delanowskiego w Sobótce, u Pana Damiana Kułagi w Nędzy i w wielu innych sklepach. Jesteśmy więc zarówno na południu, w Polsce centralnej jak i w województwach zachodnich. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu – 887-070-013

BIOFEED