O BIOFEED

Produkty dla zwierząt hodowlanych – O firmie

BIOFEED sp. z o. o, jest ekspertem w odpowiedzialnym i zrównoważonym żywieniu zwierząt, opartym na najwyższej jakości paszach dla bydła, trzody i drobiu. Proponujemy też koncentraty paszowe, premiksy witaminowe, a także dodatki do pasz dla bydła, drobiu i trzody chlewnej.

Z wielką starannością dobieramy składniki naszych produktów, tak aby były one dostosowane do każdego stadium rozwoju fizjologicznego poszczególnych gatunków zwierząt.

Nasza firma to w 100 % polski kapitał. Samodzielnie ponosimy całkowite koszty wytworzenia produktów, a wypracowane zyski inwestujemy w kraju. Ważny jest dla nas lokalny patriotyzm, zaopatrujemy się w komponenty  produktów głównie u polskich rolników. Celowo  wspieramy Polską gospodarkę, współuczestnicząc w budowaniu świadomego patriotyzmu konsumenckiego.

Posiadamy dwie wytwórnie naszych produktów w Rajkowach oraz Zalewie. Od samego początku stawiamy na intensywny rozwój. Z roku na rok proponowany przez nas asortyment premiksów, koncentratów i pasz rośnie, a produkcję charakteryzuje bardzo wysoka dynamika.  Jako jedni z pierwszych wprowadzamy do produkcji pasze NON-GMO. Dostrzegło to prestiżowe  jury trzykrotnie honorując firmę branżowymi nagrodami.

 

gazelaSpółka BIOFEED jest dwukrotnym laureatem Gazeli Biznesu (2013,2014)- nagrody przyznawanej przez redakcję  Pulsu Biznesu. Tym samym staliśmy się członkami  prestiżowego rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich polskich firm.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

 

diamentyW 2014 roku otrzymaliśmy także nagrodę Diamenty miesięcznika Forbes. Zestawienie od 2006 roku opracowuje firma D&B. . W rankingu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. W rankingu są brane pod uwagę firmy, które w terminie złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim B.

 

 

KALENDARIUM

 

 • 2010 Powstanie Wytwórni w  Rajkowach
  Pasze i koncentraty, dodatki – trzoda
  Premiksy dla trzody
 • 2011 Pierwsze produkty dla bydła
 • 2012 Witaminery dla bydła,
  Uczestnictwo w pierwszych Targach (LUBAŃ)
 • 2013 Wprowadzenie preparatów mlekozastępczych dla cieląt
  Targi w Szepietowie
  Nowa inwestycjaWytwórnia w Zalewie
 • 2014 Wprowadzenie do oferty granulatów dla cieląt i prosiąt
  Nowa linia dla trzody – MultiPower
 • 2015 Uruchomienie pierwszego w Polsce ekspandera i wprowadzenie do oferty produktów ekspandowanych
  Wprowadzenie zbóż ekspandowanych do prestarterów dla prosiąt i cieląt
 • 2016 produkty dla zwierząt futerkowych, produkty NON GMO

 

 

BIOFEED