Wystawa w Bolesławowie

24 kwietnia 2017

Hodowcy, miłośnicy rolnictwa i specjaliści do spraw hodowli spotkali się w weekend w Bolesławowie na 7 Pomorskiej Wystawie Bydła Mlecznego. Na imprezie można było skorzystać z porad doradców żywieniowych BIOFEED.

Sędziowie oceniający bydło mieli trudne zadanie bo zwierzęta prezentowały wyrównany poziom. Dla wszystkich odwiedzających była to doskonała okazja do zapoznania się z nowymi trendami w hodowli bydła mlecznego. Swoją wiedzą i doświadczeniem służyli doradcy BIOFEED.
– „Hodowcy z Pomorza znają nasze produkty. Zawsze można jednak zaproponować inną dawkę lub wprowadzić dodatki, które pomogą zadbać o zdrowotność stada” – powiedział po wystawie kierownik rejonu BIOFEED Mateusz Kołodziejczyk. Nowością w naszej ofercie są preparaty do zakiszania traw i kukurydzy. Idealnie zbilansowane bakterie pozwalają lepiej wykorzystać naturalny potencjał roślin i uzyskać
idealną stabilizację kiszonki.Imprezę w Bolesławowie zorganizowały Pomorski Związek Hodowców Bydła Mlecznego oraz Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Oddział w Gdańsku.

BIOFEED