AGRO SHOW Ostróda 2018

02 lutego 2018

Jaka pasza dla krów? Czym karmić świnie? Co dawać nioskom? O tym wszystkim porozmawiasz z doradcami BIOFEED na Agro Show Ostróda 2018!

Agro Show Ostróda 2018 coraz bliżej! 10-11 lutego spotkamy się na największych w regionie targach rolniczych. Nasi doradcy będą czekali na spotkania z Wami i Wasze pytania. Jak żywić krowy? Co dawać świniom? Jak karmić nioski? Na te i inne pytania odpowiedzą pracownicy BIOFEED. Nasze stoisko będzie zlokalizowane w namiocie przy wystawie zwierząt hodowlanych.

Jesteśmy całkowicie polską firmą. Oferujemy pasze, koncentraty, premiksy i dodatki dla bydła, trzody i drobiu. Mamy w ofercie karmy dla gołębi pocztowych, zwierząt domowych. Żywimy też zwierzęta futerkowe. Nasi doradcy żywieniowi to ludzie z dużym doświadczeniem i wiedzą. Są wśród nich byli pracownicy naukowi. To gwarantuje, że znajdziecie u nas wszystko czego rolnik szuka. Zarówno młody rolnik jak i doświadczony hodowca mogą skorzystać z naszej oferty. Możecie zapoznać się z nią na Agro Show Ostróda. Niezależnie czy hodujesz bydło mleczne, opasy, świnie w cyklu zamkniętym, warchlaki z Danii, kury nioski czy brojlery przygotujemy Ci optymalny program żywieniowy.

Agro Show Ostróda to największa impreza targowa w tym regionie. Organizator zapowiada udział ponad 200 wystawców. Będzie można zobaczyć nowoczesne ciągniki, maszyny, urządzenia wspomagające hodowlę, systemy udojowe i oczywiście pasze. Zaplanowano też spotkania z Youtuberami. Ostródę odwiedzą Magda Urbaniak oraz RolnikSzuka. Początek imprezy w sobotę o 9:00, zakończenie w niedzielę o 17:00.

Przydatne linki: