BioFeed i Green Farm na Dniach Rolnika

13 maja 2018

Czwarte Sierpeckie Dni Rolnika w Studzieńcu za nami. Ofertę BioFeed zaprezentowała na imprezie firma Green Farm z Sierpca.

Sobotnio-niedzielne spotkanie było doskonałą okazją do poznania nowości i ciekawostek branży rolniczej. Firma Green Farm Łukasz Bruze Katarzyna Rutkowska, która jest autoryzowanym dystrybutorem produktów BioFeed w Sierpcu przygotowała na spotkanie z klientami wiele atrakcji. Na stoisku Green Farm hodowcy mogli poczęstować się słodkimi przekąskami i pożywnym żurkiem, otrzymać ciekawe upominki, ale przede wszystkim wysłuchać porad hodowlanych. Doświadczony zootechnik i doradca żywieniowy BioFeed, Dawid Kowalski odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące problemów i wyzwań hodowlanych. Każdy kto przyszedł na Sierpeckie Dni Rolnika w Studzieńcu mógł poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą hodowli bydła. Jak żywić krowy mleczne? Co dawać cielakom? O tym wszystkim można było porozmawiać z naszymi przedstawicielami. Powiat sierpecki to teren, w którym marka BioFeed zdobywa wciąż nowych klientów.

Rok temu zaczęliśmy dystrybucję tych produktów. Klienci, którzy wcześniej korzystali z innych pasz chwalą jakość i powtarzalność produktu. Zwracają też uwagę na bardzo fachowy serwis żywieniowy doradców BioFeed. – mówił Łukasz Bruze z Green Farm.

W Green Farm przy ulicy Kolejowej 11 w Sierpcu można znaleźć pełną ofertę pasz, koncentratów i dodatków BioFeed. Oferujemy tam zarówno pasze dla bydła oraz trzody i drobiu. Miłośnicy małych zwierząt znajdą wysokiej jakości karmy dla psów i kotów BioFeed. Twój pies źle reaguje na tanie karmy z marketu? Alergia pokarmowa u psa? Ratunkiem może być wysokogatunkowa karma. Wszystkich hodowców zwierząt (małych i dużych) zapraszamy do współpracy z BioFeed.