BioFeed i Olimpiada Gołębi Pocztowych

23 stycznia 2019

Najbliższy weekend to wyjątkowa data dla miłośników gołębi pocztowych. W Poznaniu odbędzie się 36 Olimpiada Gołębi Pocztowych. Nie zabraknie tam BioFeed.

 

Od 25 do 27 stycznia w Poznaniu odbędzie się najważniejsze w skali międzynarodowej wydarzenie dla hodowców – Olimpiada Gołębi Pocztowych, której towarzyszyć będą Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów. BioFeed przedstawi tam swoją ofertę. Już od piątku zaprezentujemy tam naszą ofertę karm. Jak mówi manager sprzedaży BioFeed Dariusz Mostowik odwiedzający będą mogli zapoznać się tam z pełną gamą produktów gołębiowych BioFeed. – Pokażemy wszystkie karmy, czyli ponad 30 produktów, w 4 grupach. Grupa karm rozpłodowych, karmy lotowe, karmy pierzeniowe oraz karmy na zimę. – Hodowcy będą mogli zobaczyć wszystkie karmy, porozmawiać z naszymi doradcami, przeanalizować składy i poznać nasz system produkcji i doboru składników.

36 Olimpiada Gołębi Pocztowych to dla BioFeed dwie premiery: Karma „Rozpłodowo-Lotowa + Młode” – na bazie drobnych groszków i popcornu, bez pszenicy. Drugą nowością jest system lotowy „Sport 3” – to system trójfazowy oparty na trzech karmach, które się wzajemnie uzupełniają i tworzą w pełni zbilansowany zespół karm lotowych. Ich cechą charakterystyczną jest to, że zamiast grochów zawierają soję. Między innymi o tych innowacjach będzie można porozmawiać w Poznaniu.

Na naszym stoisku zostanie też zaprezentowana oferta produktów zoologicznych. Klient znajdzie nie tylko karmy dla gołębi, ale też psów, kotów. Zapraszamy od piątku do niedzieli – pawilon 6, sektor C, stoisko 72.