Hodowcy BioFeed wśród liderów wydajności

09 kwietnia 2019

Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka nagrodziła najlepszych hodowców bydła w województwie mazowieckim w 2018 roku. Wśród liderów jest wielu hodowców stosujących produkty BioFeed.

 

Hodowcy, przedstawiciele federacji, lokalnych władz i mediów spotkali się 9 kwietnia w salach Muzeum Romantyzmu w Opinogórze k.Ciechanowa. Wśród gości nie zabrakło doradców BioFeed. Atrakcją organizowanej przez PFHBiPM uroczystości był recital fortepianowy Wojciecha Świętońskiego. Po występie poznaliśmy wręczono nagrody za najwyższe wyniki w województwie mazowieckim.

Gospodarstwem z największą przeciętną wydajnością w województwie jest hodowla Andrzeja Mórawskiego z Golan k.Przasnysza. Przeciętna wydajność z obory wynosi tu 13 919 kg (tłuszcz 4,29%, białko 3,34%). Jest to jednocześnie szósty wynik w kraju. Z przyjemnością możemy poinformować, że Pan Mórawski stosuje rozwiązania i produkty BioFeed. Doradcą żywieniowym w gospodarstwie jest doświadczony specjalista, dyrektor regionu Adam Korzeniewski. Dzięki rzetelnej pracy, perfekcyjnemu przygotowaniu dawek i stosowaniu stabilnych produktów z naszej oferty możliwe jest uzyskiwanie dobrych wyników hodowlanych. Pan Andrzej Mórawski odebrał też dwie nagrody za wydajność z pojedyńczej sztuki. Krowy-rekordzistki z jego hodowli uzyskują wydajność ponad 16 tys. litrów.

Jak uzyskać takie wyniki? Obejrzyj film z Panem Mórawskim.

Najlepszym gospodarstwem wśród gospodarstw małych była hodowla p. Stanisława Mościckiego (wydajność 12 054), który również korzysta z rozwiązań żywieniowych BioFeed. Inni nasi nagrodzeni klienci to p. Czesław Klimczak-Fudała z Rakowa (12 950 kg) i p. Sławomir Kalinowski z Nacpolska (10 210 kg).
Oprócz statuetek federacyjnych współpracujący z BioFeed hodowcy otrzymali podziękowania i prezenty od naszych doradców. Cieszymy się, że naszą pracą przyczyniamy się do rozwoju polskich gospodarstw rodzinnych oraz podnoszenia wyników. Wszystkich zainteresowanych profesjonalnym doradztwem i serwisem żywieniowym zapraszamy do kontaktu z BioFeed.