Jak żywić krowy mleczne? Co podawać prosiakom? – między innymi o tym rozmawialiśmy na stoisku BIOFEED podczas targów w Ostródzie.

11 lutego 2018

Agro Show 2018 w Ostródzie już za nami. Stoisko BIOFEED odwiedziło wielu hodowców. Z naszymi doradcami rozmawiali między innymi o tym jak żywić krowy mleczne, jak prowadzić hodowlę trzody oraz jakie premiksy stosować w hodowli drobiu. Wszyscy mogli liczyć na fachową poradę.

Największej wystawie sprzętu rolniczego w północnej Polsce towarzyszyła Warmińsko-Mazurska wystawa zwierząt. Można było zobaczyć na niej konie, cielęta, jałówki i krowy mleczne. Najlepszym zwierzętom jury przyznało tytuły championów. Stoisko BIOFEED zlokalizowane tuż przy ringu wystawowym odwiedziły tłumy zwiedzających. Nasi doradcy mieli czas na rozmowy z klientami w swobodnej atmosferze. Nie zabrakło jednak konkretnych pytań i merytorycznych odpowiedzi. „Jak żywić krowy mleczne?”, „Co podawać prosiakom?”, „Jaka pasza dla opasów?” – we wszystkich tych kwestiach doradcy BIOFEED służą konkretną radą i zaproponują najlepsze rozwiązanie żywieniowe dla każdego gospodarstwa.

Przez dwa dni Ostródę odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób. Ekipa TVP zrealizowała tam niedzielny program rolniczy „Tydzień”. Jednym z gości programu był doradca BIOFEED Łukasz Burzykowski, który opowiedział o żywieniu krów mlecznych.

Jak wyglądały targi Agro Show 2018 z perspektywy BIOFEED? Możecie zobaczyć to na filmie: