Karma dla gołębi pocztowych BIOFEED

16 marca 2018

Interesuje Cię karma dla gołębi pocztowych? BioFeed ma ją w swojej ofercie! Wykorzystując nasze doświadczenie w produkcji pasz dla drobiu hodowlanego przygotowaliśmy wiele mieszanek dla gołębi.

Oferujemy dwie linie karmy dla gołębi pocztowych: Basic i Premium. Pakowane w worki 25 kilogramowe produkty są na rynku od roku. Pierwsi hodowcy korzystający z karm BioFeed mają za sobą sezon lotowy. Podkreślają, że karma dla gołębi pocztowych BioFeed to doskonale zbilansowany produkt, a jego stosowanie daje zauważalne efekty. W sumie, w katalogu można znaleźć 30 różnych mieszanek! Produkty te spotkały się z dużym uznaniem na targach w Sosnowcu.

Firma BioFeed jest producentem pasz, dodatków, premiksów i koncentratów dla bydła, trzody i drobiu. Dysponuje dwiema wytwórniami w północnej Polsce – w Rajkowach i Zalewie. Do doświadczonego zespołu technologów i żywieniowców dołączyli specjaliści od gołębi pocztowych. Pozwoliło to na stworzenie między innymi ekspandowanej paszy pełnoporcjowej dla tych ptaków. Poddanie surowca hydrotermicznej obróbce pod wysokim ciśnieniem gwarantuje zachowanie doskonałej jakości białka oraz innych składników pokarmowych, eliminując jednocześnie składniki antyżywieniowe. Przy opracowaniu mieszanki dla gołębi zachowany jest taki sam, niezwykle wysoki reżim sanitarny i technologiczny jak przy produkcji pasz dla drobiu. Gwarantuje to wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania gotowych mieszanek. Karma dla gołębi pocztowych BioFeed to nowoczesny i unikalny produkt.

Hodowcom, którzy dbają o swoje gołębie pocztowe oprócz mieszanek oferujemy też preparat osuszająco-dezynfekujący dla gołębi. Służy on do eliminacji bakterii, wirusów, grzybów oraz kokcydiów. Gwarantuje doskonałe zdrowie gołębi pocztowych.

Tutaj znajdziesz pełną ofertę BioFeed dla hodowców gołębi: