Warmia 2018 – spotkanie producentów drobiu

04 czerwca 2018

Producenci drobiu z całej Polski spotkali się w Sile k.Olsztyna na „I Konferencji drobiarskiej BioFeed – Warmia 2018”

Spotkanie było okazją do poznania innowacji hodowlanych oraz rozmów i wymiany doświadczeń między hodowcami. Na Warmii spotkało się ponad 50 hodowców zaproszonych przez BioFeed oraz partnerów konferencji. Uczestnicy mogli wysłuchać wykładów dotyczących żywienia drobiu i nowości w ofercie BioFeed. Dowiedzieli się też o planach rozwoju firmy i produktach, które wkrótce pojawią się na rynku. Dyrektor działu drobiowego Tomasz Barber przedstawił im możliwości wykorzystania produktów BioFeed w celu poprawienia wydajności hodowli.

O zagrożeniach związanych z kokcydiozą i sposobach jej zapobiegania mówił Krzysztof Malinowski z firmy Huvepharma. Lekarz weterynarii Jacek Czajkowski przedstawił dobre praktyki stosowane w nowoczesnych wylęgarniach, Paweł Rogowski opowiedział o nowoczesnych systemach ogrzewania kurników, a Krzysztof Wcześniak omówił sposoby dezynfekcji pomieszczeń gospodarskich.
Wieczorem wszyscy spotkali się na uroczystej kolacji. Klienci z najdłuższym stażem otrzymali podziękowania za współpracę z BioFeed. Atrakcją wieczoru był występ pary akrobatów – Delfina i Bartek. Uczestnicy podkreślali, że na na konferencji można było poznać wiele nowości, była to też doskonała okazja do integracji środowiska hodowców.

 

Konferencja drobiarska BioFeed – Warmia 2018Konferencja drobiarska BioFeed – Warmia 2018 Konferencja drobiarska BioFeed – Warmia 2018 Konferencja drobiarska BioFeed – Warmia 2018 Konferencja drobiarska BioFeed – Warmia 2018 Konferencja drobiarska BioFeed – Warmia 2018