Żywienie trzody? Doradcy BioFeed podpowiadają!

19 marca 2019

Hodujesz świnie? Chcesz poprawić swoje wyniki hodowlane? Kluczem może być właściwe żywienie trzody. Pomocą służą tu doradcy BioFeed.

 

BioFeed to grupa pasjonatów, którzy stale poszerzają swoją odnośnie dziedzinie hodowli. Żywienie trzody to dziedzina, w której pomagamy hodowcom dzieląc się swoją wiedzą. Na organizowanych cyklicznie szkoleniach opowiadamy o nowościach dotyczących pasz dla trzody chlewnej. Ostatnie takie spotkanie odbyło się na początku marca w Gąsawie w województwie kujawsko-pomorskim. Grupa hodowców spotkała się tam z naszymi doradcami. Poznali oni między innymi nowości dotyczące bezpiecznego odchowu prosiąt oraz żywienia loch, które pozytywnie wpływa na kondycję prosiąt.

Dyrektor działu trzody i dystrybucji Tomasz Piórek przedstawił także nowość w naszej ofercie – preparat BF Micro-Dry. To innowacyjny preparat bioaktywny do zastosowania w pomieszczeniach gospodarskich. Powstał on w oparciu o szereg badań laboratoryjnych. Przeprowadzone prace badawczo – rozwojowe, potwierdziły jego wyższą skuteczność w działaniu, w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań. Więcej szczegółów na jego temat oraz pełną ofertę BioFeed znajdą Państwo u naszych doradców. Chętnych zainteresowanych spotkaniem i szkoleniem z dziedziny żywienia zwierząt zapraszamy do kontaktu.