GOŁĘBIE

Produkty dla gołębi pocztowych

Zdrowe gołębie uzyskujące najlepsze wyniki – to cel każdego Hodowcy! To również nasz cel!
Nie jesteśmy tylko producentem karm dla gołębi pocztowych. Oferujemy także gotowe rozwiązania żywieniowe oraz dajemy receptę na zdrową hodowlę gołębi pocztowych.
Biofeed to niezwykle aktywnie rozwijająca się firma na polskim rynku. Jesteśmy grupą doświadczonych pasjonatów oraz ekspertów w żywieniu zwierząt. Obecnie produkujemy już w trzech wytwórniach – w Pasłęku, Zalewie oraz w Rajkowy. Szczycimy się nowoczesnymi fabrykami pasz m.in. dla drobiu. Nasza praca jest dla nas pasją, dlatego pragniemy poszerzać naszą działalność i dzielić się wiedzą zdobywaną przez lata. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy w żywieniu zwierząt produkty ekspandowane, które uzupełniliśmy w roku 2017 o nowoczesny granulat dla gołębi.
Firma Biofeed wychodząc naprzeciw oczekiwaniom hodowców przygotowała zestaw preparatów witaminowo-aminokwasowo-mineralnych przeznaczonych na wszystkie okresy pracy hodowlanej. Gama preparatów zawiera w swoim składzie produkty polecane do stosowania od momentu rozpłodu jak i późniejszych lotów, kończąc na pierzeniu i okresie spoczynku. Dodatkowym uzupełnieniem grupy produktów Biofeed jest: glukoza
z witaminami, sól do kąpieli, zestaw olejków oraz witaminizowane drożdże piwne. W sumie jest to zestaw 8 produktów z których każdy charakteryzuje się wyjątkowym, bogatym składem oraz dobroczynnymi właściwościami odżywczymi i regeneracyjnymi.
[dflip id=”2896″ ][/dflip]
BIOFEED Sp. z o.o.
Rajkowy, ul. Jesionowa 28
83–130 Pelplin

☎️ +48 89 758 81 48
✉️ biuro@biofeed.pl
Infolinia 8:00-16:00

KRS: 0000305450
NIP: 5932524603
REGON: 220596376

Strategia podatkowa 2020
Strategia podatkowa 2021
Strategia podatkowa 2022

BIOFEED sp. z o.o. z siedzibą w Rajkowy, ul. Jesionowa 28, 83-130 Rajkowy, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000305450, NIP: 5932524603, REGON 220596376, BDO: 000079516, kapitał zakładowy 401 000 zł.

Informacja dotycząca danych osobowych: kliknij tutaj

🟢 DZIAŁ BYDŁA
Adam Korzeniewski
a.korzeniewski@biofeed.pl
+48 887 070 358

🟢 DZIAŁ TRZODY
Mariusz Kłos
m.klos@biofeed.pl
+48 887 070 289

🟢 DZIAŁ DROBIU
Tomasz Barber
t.barber@biofeed.pl
+48 722 070 190

🟢 DZIAŁ GOŁĘBIE
Dariusz Mostowik
d.mostowik@biofeed.pl
+48 887 070 013

🟢 DZIAŁ KONIE
Beata Kwapisiewicz
b.kwapisiewicz@biofeed.pl
+48 887 070 145

🟢 DZIAŁ ZOO
Jakub Sadowski
j.sadowski@biofeed.pl
+48 887 070 095

🟢 DZIAŁ VET SCIENCE
Maciej Reimus
m.reimus@biofeed.pl
+48 509 838 928

🟢 DZIAŁ HF DODATKI
Krzysztof Bukowski
k.bukowski@biofeed.pl
+48 887 043 470

🟢 DZIAŁ ZAKUPU SUROWCÓW MASOWYCH
Adriana Sokołowska
adriana.sokolowska@biofeed.pl
+48 887 070 051

🟢 DZIAŁ ZAKUPU SUROWCÓW MIKRO
Anna Marszałek
a.marszalek@biofeed.pl
+48 887 070 184

🟢 DZIAŁ NALEŻNOŚCI
Łukasz Gruza
l.gruza@biofeed.pl
+48 722 070 189

🟢 DZIAŁ MARKETINGU
Maciej Wernicki
marketing@biofeed.pl

🟢 DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
Joanna Giedych
j.giedych@biofeed.pl
+48 887 070 022

🟢 DZIAŁ FLOTY
Iwona Okońska
i.okonska@biofeed.pl
+48 887 070 198

🟢 DZIAŁ IT
Przemysław Lemaniak
p.lemaniak@biofeed.pl
+48 502 005 582

🟢 DZIAŁ GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ I CONTROLLINGU
Karolina Gut
k.gut@biofeed.pl
+48 887 070 126

Lokalizacje:

Rajkowy: ul. Jesionowa 28, 83-130 Pelplin
Zalewo: ul. Kilińskiego 8A, 14-230 Zalewo
Kulice: ul. Szkolna 3, 83-130 Pelplin
Blok Dobryszyce: ul. Dobryszycka 22, 97-505 Dobryszyce
Pasłęk: ul. Bohaterów Westerplatte 43, 14-400 Pasłęk
Gdańsk: ul. Kartuska 489, 80-298 Gdańsk