aktualności i strefa wiedzy
BIOFEED wyróżniony Gazelą Biznesu

BIOFEED wyróżniony Gazelą Biznesu

BIOFEED już piaty raz znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.Mamy zaszczyt poinformować, że BIOFEED...

Dzień kukurydzy na Żuławach za nami!

Dzień kukurydzy na Żuławach za nami!

Dzień kukurydzy na Żuławach u Pana Tomaszewskiego za nami 16.09.2022 r. mogliśmy obejrzeć oraz porównać odmiany kukurydzy firmy Pioneer sprzedawaną...

Promocja „Świeże zboża 2022”

Promocja „Świeże zboża 2022”

Jak co roku w lipcu i sierpniu ruszamy z wielką promocją na produkty na świeże zboża. Ochroń swoje zwierzęta przed skutkami skarmiania świeżym...

reklama

STANY ZAPALNE MACIC U KRÓW?

Odkryj innowacyjne rozwiązanie najczęstszych problemów hodowców na całym świecie

BIOFEED Sp. z o.o.
Rajkowy, ul. Jesionowa 28
83–130 Pelplin

☎️ +48 89 758 81 48
✉️ biuro@biofeed.pl
Infolinia 8:00-16:00

KRS: 0000305450
NIP: 5932524603
REGON: 220596376

Strategia podatkowa BIOFEED

BIOFEED sp. z o.o. z siedzibą w Rajkowy, ul. Jesionowa 28, 83-130 Rajkowy, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000305450, NIP: 5932524603, REGON 220596376, BDO: 000079516, kapitał zakładowy 401 000 zł.

Informacja dotycząca danych osobowych: kliknij tutaj

🟢 DZIAŁ BYDŁA
Adam Korzeniewski
a.korzeniewski@biofeed.pl
+48 887 070 358

🟢 DZIAŁ TRZODY
Mariusz Kłos
m.klos@biofeed.pl
+48 887 070 289

🟢 DZIAŁ DROBIU
Tomasz Barber
t.barber@biofeed.pl
+48 722 070 190

🟢 DZIAŁ GOŁĘBIE
Dariusz Mostowik
d.mostowik@biofeed.pl
+48 887 070 013

🟢 DZIAŁ ZOO
Jakub Sadowski
j.sadowski@biofeed.pl
+48 887 070 095

🟢 SKUP ZBÓŻ
Adriana Sokołowska
adriana.sokolowska@biofeed.pl
+48 887 070 051

🟢 DZIAŁ NALEŻNOŚCI
Łukasz Gruza
l.gruza@biofeed.pl
+48 722 070 189

🟢 BIOFEED TECHNIKA
Rafał Gaiński
r.gainski@biofeed.pl
+48 607 676 637

🟢 DZIAŁ MARKETINGU
Maciej Murawski
m.murawski@biofeed.pl
+48 887 070 163