DRÓB

Produkty dla drobiu

Interesuje Cię nowoczesna hodowla drobiu? A może prowadzisz przyzagrodowy chów niosek na własne potrzeby?
I w jednym i w drugim przypadku oferujemy Ci wysokiej jakości produkty żywieniowe. Doświadczeni technolodzy opracowali unikalne receptury pasz, premiksów i dodatków dla drobiu. Wpływają one na dobre przyrosty i wysoką nieśność.
Zespól Działu Drobiu obsługuje fermy drobiu mieszające pasze, proponowane są indywidualne rozwiązania w oparciu o premiksy przemysłowe, premiksy farmerskie i koncentraty. Dodatkowo oferujemy szereg dodatków dla drobiu – kwasy płynne i sypkie, detoksykanty, enzymy, probiotyki, preparaty osuszająco – dezynfekujące i wszelkie surowce potrzebne do produkcji pasz na fermach.

BIOFEED Sp. z o.o.
83–130 Pelplin, Rajkowy
ul. Jesionowa 28

☎️ +48 89 758 81 48
✉️ biuro@biofeed.pl
Infolinia 8:00-16:00

KRS: 0000305450
NIP: 5932524603
REGON: 220596376

Strategia podatkowa BIOFEED

BIOFEED sp. z o.o. z siedzibą w Rajkowy, ul. Jesionowa 28, 83-130 Rajkowy, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000305450, NIP: 5932524603, REGON 220596376, BDO: 000079516, kapitał zakładowy 401 000 zł, posiadającą status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych.

Informacja dotycząca danych osobowych: kliknij tutaj

🟢 DZIAŁ BYDŁA
Adam Korzeniewski
a.korzeniewski@biofeed.pl
+48 887 070 358

🟢 DZIAŁ TRZODY
Tomasz Piórek
t.piorek@biofeed.pl
+48 725 202 180

🟢 DZIAŁ DROBIU
Tomasz Barber
t.barber@biofeed.pl
+48 722 070 190

🟢 DZIAŁ GOŁĘBIE
Dariusz Mostowik
d.mostowik@biofeed.pl
+48 887 070 013

🟢 DZIAŁ ZOO
Jakub Sadowski
j.sadowski@biofeed.pl
+48 887 070 095

🟢 SKUP ZBÓŻ
Adriana Sokołowska
adriana.sokolowska@biofeed.pl
+48 887 070 051

🟢 DZIAŁ NALEŻNOŚCI
Łukasz Gruza
l.gruza@biofeed.pl
+48 722 070 189

🟢 BIOFEED TECHNIKA
Rafał Gaiński
r.gainski@biofeed.pl
+48 607 676 637

🟢 DZIAŁ MARKETINGU
Maciej Murawski
m.murawski@biofeed.pl
+48 887 070 163