KRÓLIKI

Produkty dla królików stada podstawowego oraz w okresie tuczu

Pasza dla królików stada podstawowego oraz w okresie tuczu. Z dodatkiem m.in. marchewki oraz mniszka lekarskiego.

W naturze króliki są zwierzętami roślinożernymi. W praktyce oznacza to dla hodowcy, że optymalne żywienie królików powinno opierać się na składnikach występujących w ich naturalnym środowisku, czyli powinno być maksymalnie zbliżone do naturalnej diety.

Myśl ta przyświecała naszym specjalistom przy tworzeniu nowoczesnej, doskonale zbilansowanej, pełnoporcjowej paszy dla królików, opartej na wysokiej jakości warzywach, zbożach, selekcjonowanych ziołach, trawie. Dodatkowo posiadaną wiedzę uzupełniliśmy o fachowe rozmowy z hodowcami-praktykami zajmującymi się profesjonalnie hodowlą królików.

Zebrana wiedza pozwoliła nam opracować oraz zaprezentować w pełni zbilansowaną, granulowaną paszę dla królików, jednocześnie zwracając szczególną uwagę na specyfikę procesu trawienia, budowy układu pokarmowego, ciągłego dostępu do pokarmu czy potrzeby ścierania zębów.

Pełnoporcjowa pasza dla królików Biofeed to optymalnie zbilansowany gotowy produkt, gwarantujący pełną gamę wszystkich niezbędnych składników pokarmowych w każdej granuli, jak witaminy, minerały oraz białko czy bardzo potrzebne włókno. Eliminuje tym samym selektywne pobieranie wybranych składników pokarmowych.

Najważniejsze informacje:

✅ Zawiera 17,50 % białka,
✅ Zawiera fitobiotyki wspomagające odporność – prawidłowy wzrost i rozwój,
✅ Granulat posiada optymalną długość, twardość oraz bardzo przyjemny ziołowy zapach,
✅ Zawiera wyciąg z ziół dobroczynnie wpływających na pracę układu pokarmowego,
✅ Nie zawiera kokcydiostatyku,
✅ Bez GMO.

Pasza dla królików BIOFEED, to doskonały wybór dla wszystkich, którzy zajmują się hodowlą królików oraz poszukują produktu najwyższej jakości.

BIOFEED Sp. z o.o.
Rajkowy, ul. Jesionowa 28
83–130 Pelplin

☎️ +48 89 758 81 48
✉️ biuro@biofeed.pl
Infolinia 8:00-16:00

KRS: 0000305450
NIP: 5932524603
REGON: 220596376

Strategia podatkowa 2020
Strategia podatkowa 2021
Strategia podatkowa 2022

BIOFEED sp. z o.o. z siedzibą w Rajkowy, ul. Jesionowa 28, 83-130 Rajkowy, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000305450, NIP: 5932524603, REGON 220596376, BDO: 000079516, kapitał zakładowy 401 000 zł.

Informacja dotycząca danych osobowych: kliknij tutaj

🟢 DZIAŁ BYDŁA
Adam Korzeniewski
a.korzeniewski@biofeed.pl
+48 887 070 358

🟢 DZIAŁ TRZODY
Mariusz Kłos
m.klos@biofeed.pl
+48 887 070 289

🟢 DZIAŁ DROBIU
Tomasz Barber
t.barber@biofeed.pl
+48 722 070 190

🟢 DZIAŁ GOŁĘBIE
Dariusz Mostowik
d.mostowik@biofeed.pl
+48 887 070 013

🟢 DZIAŁ KONIE
Beata Kwapisiewicz
b.kwapisiewicz@biofeed.pl
+48 887 070 145

🟢 DZIAŁ ZOO
Jakub Sadowski
j.sadowski@biofeed.pl
+48 887 070 095

🟢 DZIAŁ VET SCIENCE
Maciej Reimus
m.reimus@biofeed.pl
+48 509 838 928

🟢 DZIAŁ HF DODATKI
Krzysztof Bukowski
k.bukowski@biofeed.pl
+48 887 043 470

🟢 DZIAŁ ZAKUPU SUROWCÓW MASOWYCH
Adriana Sokołowska
adriana.sokolowska@biofeed.pl
+48 887 070 051

🟢 DZIAŁ ZAKUPU SUROWCÓW MIKRO
Anna Marszałek
a.marszalek@biofeed.pl
+48 887 070 184

🟢 DZIAŁ NALEŻNOŚCI
Łukasz Gruza
l.gruza@biofeed.pl
+48 722 070 189

🟢 DZIAŁ MARKETINGU
Maciej Wernicki
marketing@biofeed.pl

🟢 DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
Joanna Giedych
j.giedych@biofeed.pl
+48 887 070 022

🟢 DZIAŁ FLOTY
Iwona Okońska
i.okonska@biofeed.pl
+48 887 070 198

🟢 DZIAŁ IT
Przemysław Lemaniak
p.lemaniak@biofeed.pl
+48 502 005 582

🟢 DZIAŁ GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ I CONTROLLINGU
Karolina Gut
k.gut@biofeed.pl
+48 887 070 126

Lokalizacje:

Rajkowy: ul. Jesionowa 28, 83-130 Pelplin
Zalewo: ul. Kilińskiego 8A, 14-230 Zalewo
Kulice: ul. Szkolna 3, 83-130 Pelplin
Blok Dobryszyce: ul. Dobryszycka 22, 97-505 Dobryszyce
Pasłęk: ul. Bohaterów Westerplatte 43, 14-400 Pasłęk
Gdańsk: ul. Kartuska 489, 80-298 Gdańsk