Mamy przyjemność poinformować, że firma BIOFEED otrzymała Diamenty Forbesa 2022 i po raz kolejny znalazła się w zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Już po raz czwarty, a trzeci raz z rzędu, jesteśmy wśród laureatów tego prestiżowego rankingu. Diamenty miesięcznika “Forbes” to wyjątkowe wyróżnienie przyznawane co roku przedsiębiorstwom, które w ostatnich trzech latach najszybciej i najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.
Wyniki tego rankingu opracowuje się na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Diamenty Forbesa 2022 przyznane zostały na podstawie analizy obrotów, wartości majątku, historii i wiarygodności płatniczej oraz braku negatywnych zdarzeń prawnych. W ten sposób firmy, które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają kontrahentom z płatnościami, otrzymały pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy.

Jesteśmy wyjątkowo dumni, ponieważ to już czwarty Diament Forbesa w naszej historii. Poprzednio otrzymaliśmy go w latach 2014, 2020, 2021. Tytuł ten jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce, ale także stabilności finansowej oraz wiarygodności dla Klientów i partnerów biznesowych. Dziękujemy naszym pracownikom, ponieważ bez nich ten sukces nie byłby możliwy, a naszym Klientom za zaufanie do firmy i naszych produktów.