BIOFEED po raz czwarty znalazł się wśród najszybciej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Za dynamiczny rozwój oraz wzrost sprzedaży produktów zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Gazela Biznesu przyznawaną przez dziennik „Puls Biznesu”.
“Gazele Biznesu” to najpopularniejszy i zarazem najstarszy ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. To prestiżowe zestawienie przygotowywane jest co roku przez dziennik “Puls Biznesu” już od 2000 r. Gazela Biznesu to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miała w tym czasie przychody na poziomie 3-200 mln zł. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. BIOFEED znalazł się w gronie najszybciej rozwijających się 4733 firm z całej Polski.
To już czwarta nagroda Gazela Biznesu w historii firmy BIOFEED. Wcześniej byliśmy nagradzani w edycjach 2014, 2015, 2019. Choć na co dzień najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów i dobrostan zwierząt, jest nam niezmiernie miło, że nasza działalność zdobyła uznanie kapituły.