Mamy przyjemność poinformować, że po raz kolejny dołączamy do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku Fundacja Jurka Owsiaka zbiera fundusze na rzecz diagnostyki leczenia wzroku u dzieci. Hasło tegorocznej zbiórki to: „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.
Podobnie, jak w ubiegłym roku, w roku 2022 wspieramy WOŚP korzystając z eSkarbonki, dlatego zachęcamy do zapełniania naszej wirtualnej Skarbonki. Przypominamy, że 30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku, tymczasem wpłat na eSkarbonkę można dokonywać do północy 1 lutego 2022 r. Przyłączcie się do akcji i wspierajmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy razem!

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę i prosimy o udostępnianie linku. Link do naszej Skarbonki 👉 https://eskarbonka.wosp.org.pl/kgd48j W ubiegłym roku, podczas 29 finału WOŚP zebraliśmy 5 685 zł zł. Środki te zostały przeznaczone na zakup sprzętu dla dziecięcej laryngologii i diagnostyki głowy. Czy w tym roku, podczas jubileuszowej zbiórki uda nam się pobić zeszłoroczny rekord?