Z ogromną dumą ogłaszamy, że BIOFEED ponownie zdobył prestiżowe wyróżnienie – Diamenty Forbesa 2024. To nagroda, która od lat symbolizuje dynamiczny rozwój, innowacyjność oraz solidność finansową firm. Otrzymanie tego wyróżnienia kolejny raz, po sukcesach w latach 2014, 2020, 2021 i 2022, potwierdza naszą wyjątkową pozycję na rynku oraz zdolność do dostosowywania się do szybko zmieniających się warunków rynkowych. Jest to szczególnie ważne w branży paszowej i pet food, gdzie konkurencja jest duża, a innowacje są kluczem do sukcesu.

Historia BIOFEED zaczęła się w 2008 roku w Rajkowych koło Tczewa. Z małej wytwórni rozwinęliśmy się w jedną z czołowych firm w branży paszowej i pet food w Polsce. Dziś, zatrudniając blisko 300 osób, prowadzimy pięć wytwórni na terenie całego kraju i eksportujemy nasze produkty do krajów Unii Europejskiej oraz poza jej granice. To właśnie nasze zaangażowanie w rozwój i innowacje doprowadziło nas do tej chwili sukcesu.

Otrzymanie Diamentów Forbesa 2024 to znaczący moment w naszej historii. To nie tylko wyróżnienie, ale także dowód uznania naszych osiągnięć i wysiłków. Dziękujemy naszym pracownikom, partnerom i klientom za ich nieustający wkład w nasz sukces. Jesteśmy dumni, że możemy wspólnie kształtować przyszłość BIOFEED jako innowacyjnego i dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa.