Wspólna akcja Indykpol AZS Olsztyn i BIOFEED na rzecz Schroniska w Olsztynie!

W styczniowy weekend miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które połączyło miłośników sportu i zwierząt. Firma BIOFEED wspólnie z Indykpol AZS Olsztyn zorganizowali akcję charytatywną na rzecz olsztyńskiego schroniska dla zwierząt. Podczas emocjonującego meczu Indykpol AZS Olsztyn z Jastrzębskim Węglem, kibice nie tylko śledzili sportowe zmagania, ale również mieli okazję wziąć udział w szlachetnej inicjatywie.

BIOFEED zadeklarowało przekazanie 500 kg karmy na potrzeby schroniska, wyrażając tym samym swoje zaangażowanie w pomoc zwierzętom. Dodatkowo, zachęcaliśmy kibiców do przyłączenia się do akcji. W dniu meczu do Hali Urania przybyło wielu fanów, którzy nie przyszli z pustymi rękami. Przynieśli ze sobą karmę suchą, mokrą, a także przysmaki dla psów i kotów.

BIOFEED jest dumnym partnerem tego wydarzenia i cieszy się, że może przyczynić się do tak ważnej sprawy. Wierzymy, że nasza współpraca z Indykpol AZS Olsztyn będzie nadal owocować podobnymi akcjami. Ta ostatnia, to dowód na to, że sport i biznes mogą skutecznie wspierać ważne społeczne inicjatywy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni kibicom za ich hojność i wsparcie. Dzięki nim, życie wielu zwierząt ze schroniska w Olsztynie stanie się lepsze.