XVI Iglotex Bieg Czterech Jezior przeszedł do historii!

Za nami wspaniałe zmagania w biegu, marszu NW oraz biegach dla dzieci. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i wspólne emocje na trasie i podczas kibicowania. To był niezapomniany dzień, pełen sportowych wyzwań i radości.

Chcielibyśmy również wyrazić ogromną wdzięczność sponsorom oraz partnerom, bez których ta impreza nie mogłaby osiągnąć takiego rozmiaru i rozmachu. Wasze wsparcie było kluczowe i przyczyniło się do sukcesu tego wydarzenia.

Ale to nie wszystko! Chcielibyśmy również podzielić się z Wami kilkoma statystykami, które ukazują skalę tego wydarzenia. W biegu głównym wzięło udział aż 273 biegaczy, którzy stawili czoła wymagającej trasie z determinacją i zapałem. Marsz NW ukończyło 92 osoby, które nie tylko wspierały naszą inicjatywę, ale także pokazały, że każdy może być częścią tego wydarzenia na swój sposób. A w biegach dla dzieci udział wzięło prawie 200 najmłodszych uczestników, którzy emanowali entuzjazmem i energią.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom, kibicom, sponsorom i partnerom za udział i wsparcie. To dzięki Wam XVI Iglotex Bieg Czterech Jezior stał się niezapomnianym wydarzeniem, które zjednoczyło nas wszystkich w duchu sportowej rywalizacji i radości. Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Autor zdjęć: Jacek Dembinski