Firma BIOFEED SP. Z O.O. jest producentem pasz, koncentratów, premiksów i dodatków dla bydła, trzody i drobiu oraz karmy, suplementów, środków pielęgnacyjnych i akcesoriów dla psów, kotów, gryzoni, gołębi i ptaków egzotycznych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Konsultant ds. żywienia – Dział Drób.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • planowanie procesów logistycznych
  • prowadzenie i zarządzanie dokumentacją transportową i magazynową
  • przygotowywanie dokumentacji oraz sprawdzanie jej poprawności
  • poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną
  • obsługa klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego w procesach logistycznych
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
  • kontakt oraz prowadzenie korespondencji z klientami, udzielanie informacji, dbanie o właściwą realizację procesu handlowego
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy
  • dbanie o wizerunek firmy
OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • bardzo dobre, przyjazne warunki pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • preferowane miejsce pracy to Zalewo lub Pasłęk z możliwością pracy hybrydowej
  • szkolenia oraz wsparcie merytoryczne
  • benefity: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, multisport
WYMAGAMY

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • zdolność analitycznego myślenia
  • prawo jazdy kat. b i gotowość do podróży służbowych
  • znajomość Office
  • wykształcenie wyższe lub średnie z doświadczeniem w planowaniu logistyki
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Kontakt:
Tomasz Piórek
t.piorek@biofeed.pl
W tytule wiadomości koniecznie podaj nazwę ogłoszenia.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BIOFEED Sp. z.o.o z siedzibą przy ul. Jesionowa 28, miejscowość Rajkowy, 83-130 Pelplin w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BIOFEED Sp. z.o.o z siedzibą przy ul. Jesionowa 28, miejscowość Rajkowy, 83-130 Pelplin w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.