Jesteśmy pasjonatami żywienia zwierząt, dlatego wciąż pracujemy nad udoskonaleniem naszej oferty. Od niedawna w punktach dystrybucyjnych możecie znaleźć paszę BIOFEED w workach z nową grafiką. Opakowania utrzymane są w kolorystyce nawiązującej do naszych linii produktowych.

W nowych workach znajdziecie pasze trzody chlewnej, w tym produkty dedykowane dla warchlaków, loch, tuczników, ale także mieszanki mineralno-witaminowe oraz prestartery.

BOBOFEED
Pierwszy prestarter służy do treningu enzymatycznego dla najmłodszych prosiąt. Zalecany już od 1 dnia życia do 7 dnia przed odsadzeniem.

PRESTAR 1
Mikrogranulat PRESTAR 1 proponowany jest na okres od 2-3 dnia po urodzeniu do 7 dnia po odsadzeniu. Skierowany dla prosiąt o najwyższych wymaganiach żywieniowych.

PRESTAR 2
PreStar 2 polecany jest dla prosiąt na okres okołoodsadzeniowy. Użyte surowce wpływają na wysokie przyrosty i prawidłowy rozwój.

PRESTARTER PLUS
Produkt w formie mikrogranulatu proponowany na okres do 2 tygodni po odsadzeniu.

PRESTARTER XL
Mikrogranulat proponowany od 2-ego tygodnia po odsadzeniu. Użyte surowce powodują bardzo dobre pobieranie, szybkie przyrosty masy ciała, wysoką zdrowotność oraz zwiększenie efektywności w okresie warchlakowym oraz w tuczu.