Firma BIOFEED, polski producent i dostawca innowacyjnych, bezpiecznych i zrównoważonych rozwiązań żywieniowych dla zwierząt, został nowym Sponsorem Głównym Indykpolu AZS Olsztyn. Witamy na pokładzie!
BIOFEED świętuje w tym roku 15-lecie swojej działalności. Przez ostatnie 15 lat wydarzyło się wiele od czasu, gdy firma zadebiutowała na rynku. W 2008 roku BIOFEED rozpoczynał swoją działalność jako niewielka wytwórnia zlokalizowana w malowniczej miejscowości Rajkowy koło Pelplina. Dzisiaj jednak, BIOFEED jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży paszowej i żywności dla zwierząt w kraju. Zatrudnia blisko 300 osób i posiada pięć fabryk w różnych regionach Polski. Firma z sukcesem dostarcza bezpieczne i innowacyjne rozwiązania żywieniowe do wielu tysięcy klientów. Ważny jest dla nas lokalny patriotyzm. Zaopatrujemy się w komponenty produktów głównie u polskich rolników.
Co warto podkreślić, firma BIOFEED to w 100% polski kapitał. Firma samodzielnie ponosi całkowite koszty wytwarzania produktów, a wypracowane zyski inwestuje w kraju. Jednym z przykładów jest otwarte w czerwcu bieżącego roku Centrum Badawczo-Rozwojowe BIOFEED w Pasłęku. Budowa imponującego obiektu trwała trzy lata i pochłonęła blisko 40 milionów złotych. Inwestycja umożliwiła otwarcie nowoczesnego ośrodka, który opracowuje nowatorskie w skali Europy rozwiązania z dziedziny żywienia zwierząt.

– Dla naszej firmy jest to wielkie wydarzenie. Podpisanie umowy z najlepszą, sportową marką na Warmii i Mazurach, jaką jest AZS Olsztyn, jest dla nas wyróżnieniem. Dzięki współpracy wzmacniamy także pozycję naszej marki. Cieszymy się z podpisania umowy i chcemy, aby AZS Olsztyn był wśród zespołów, które wywalczą medal. Wierzę, że tak się właśnie wydarzy – stwierdził Krzysztof Więczkowski, Prezes BIOFEED.

– Jestem bardzo zadowolony z dołączenia firmy BIOFEED do grona naszych Sponsorów. Podpisaliśmy roczną umowę i mam nadzieję, że dzięki dobrej grze zespołu w nowej Hali Urania, obie strony będą zadowolone i wyrażą chęć kontynuowania współpracy – powiedział Tomasz Jankowski, Prezes Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA.

Celem naszego nowego Sponsora jest Twój sukces. Postaw na sprawdzonego Partnera – postaw na BIOFEED!
[dflip id=”5201″ ][/dflip]