Firma BIOFEED SP. Z O.O. jest producentem pasz, koncentratów, premiksów i dodatków dla bydła, trzody i drobiu oraz karmy, suplementów, środków pielęgnacyjnych i akcesoriów dla psów, kotów, gryzoni, gołębi i ptaków egzotycznych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Konsultant ds. żywienia – Dział Drób.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • realizowanie założonych planów sprzedażowych i aktywności handlowych (telefony, spotkania z klientami, ofertowanie, sprzedaż strategicznych surowców)
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z istniejącymi
  • bezpośrednia bieżąca obsługa klientów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy
  • raportowanie wyników pracy
  • monitorowanie rynku

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • bardzo dobre, przyjazne warunki pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • preferowane miejsce pracy to Zalewo lub Pasłęk z możliwością pracy hybrydowej
  • szkolenia oraz wsparcie merytoryczne
  • benefity: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, multisport
WYMAGAMY

  • znajomość technik sprzedaży oraz doświadczenie w dziale sprzedaży
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami oraz prowadzenia negocjacji handlowych
  • doświadczenie w branży paszowej, handlu surowcami paszowymi będzie dużym atutem
  • zaangażowanie i zorientowanie na realizację celów sprzedażowych
  • samodzielność i efektywne zarządza czasem pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu Office
  • Wykształcenie wyższe lub średnie z doświadczeniem na podobnym stanowisku
Kontakt:
Tomasz Piórek
t.piorek@biofeed.pl
W tytule wiadomości koniecznie podaj nazwę ogłoszenia.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BIOFEED Sp. z.o.o z siedzibą przy ul. Jesionowa 28, miejscowość Rajkowy, 83-130 Pelplin w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BIOFEED Sp. z.o.o z siedzibą przy ul. Jesionowa 28, miejscowość Rajkowy, 83-130 Pelplin w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.