W dniach 8-10 września 2023 roku, Łódź stała się sercem polskiej branży zoologicznej, gdyż odbyła się tu kolejna edycja targów zoologiczneych – Pet Expo. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło ponad 100 wystawców z różnych zakątków Polski, tworząc prawdziwą ucztę dla miłośników zwierząt. Tegoroczna edycja okazała się rekordowa pod względem frekwencji odwiedzających, za co serdecznie dziękujemy!

Targi były dedykowane nie tylko właścicielom i pracownikom sklepów zoologicznych, zarówno tych stacjonarnych, jak i działających online, ale także właścicielom i pracownikom hurtowni zoologicznych, groomerom oraz lekarzom weterynarii. Jesteśmy dumni, że BIOFEED ZOO mógł być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Przedstawiliśmy naszą najnowszą ofertę, bogatą w nowe produkty dla czworonogów. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a my mieliśmy przyjemność rozmawiać z odwiedzającymi je klientami, prezentując im naszą najaktualniejszą ofertę handlową oraz korzystne warunki współpracy.
Pet Expo w Łodzi to nie tylko okazja do biznesowych spotkań, ale również miejsce, gdzie pasjonaci zwierząt mogli podzielić się swoją miłością do zwierząt, zdobyć cenne informacje od ekspertów i odkryć nowości na rynku zoologicznym. Podczas targów jako BIOFEED ZOO oficjalnie otrzymaliśmy Certyfikat Jakości za produkt „Nasz gryzoń i królik”. Pokarm ten zyskał uznanie ekspertów branży zoologicznej otrzymując Certyfikat Jakości za prosty i przejrzysty skład zapewniający obfitość energii, bogactwo naturalnych witamin oraz wyjątkową smakowitość uzyskaną dzięki przemyślanemu dodatkowi warzyw i owoców.