Firma BIOFEED SP. Z O.O. jest producentem pasz, koncentratów, premiksów i dodatków dla bydła, trzody i drobiu oraz karmy, suplementów, środków pielęgnacyjnych i akcesoriów dla psów, kotów, gryzoni, gołębi i ptaków egzotycznych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Konsultant ds. żywienia – Dział Drób.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • realizacja własnych celów sprzedażowych w podległym zespole
  • sprzedaż premiksów, koncentratów, pasz pełnoporcjowych, dodatków, surowców
  • nawiązywanie i budowanie relacji z obecnymi i nowymi klientami
  • kompleksowa współpraca z klientami poprzez rozmowy handlowe, doradztwo żywieniowe, optymalizacja receptur, analiza wskaźników produkcyjnych uzyskiwanych przez klientów
  • kompleksowe przygotowywanie ofert dla klientów
  • współpraca w zakresie ulepszania obecnych receptur produkcyjnych i tworzenia nowych produktów
  • analiza działań konkurencji oraz proponowanie własnych rozwiązań w celu ulepszania polityki sprzedaży w segmencie żywienia drobiu
  • dbałość o standardy i wizerunek firmy, uczestnictwo w krajowych spotkaniach i konferencjach branżowych
  • raportowanie do Kierownika Regionalnego i Dyrektora Sprzedaży
OFERUJEMY
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i zaangażowania,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.
WYMAGAMY
  • min. 3 lata doświadczenia w dziale sprzedaży w obszarze doradztwa żywienia drobiu, konieczne jest doświadczenie w sprzedaży premiksów
  • bardzo dobra znajomość rynku klientów mieszających pasze – fermy drobiu i mieszalnie pasz
  • praktyczne doświadczenie w kreowaniu i wdrażaniu polityki sprzedaży firmy na rynku krajowym,
  • wykształcenie wyższe zootechnika, weterynarii lub rolnicze
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • gotowość do wykonywania pracy w terenie
  • mocno rozwinięte umiejętności sprzedażowe, analitycznego myślenia, współpracy zespołowej, kreatywność,
  • konieczna znajomość obsługi programów do optymalizacji receptur – pracujemy z Bestmixem – receptury
Kontakt: Tomasz Barber t.barber@biofeed.pl W tytule wiadomości koniecznie podaj nazwę ogłoszenia.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BIOFEED Sp. z.o.o z siedzibą przy ul. Jesionowa 28, miejscowość Rajkowy, 83-130 Pelplin w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BIOFEED Sp. z.o.o z siedzibą przy ul. Jesionowa 28, miejscowość Rajkowy, 83-130 Pelplin w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.